2015-08-15

Історія молодої жінки з Маріуполя.

Він лежав у соняшниках, стікав кров’ю і по телефону розказував казку синові…

Олесь Санін, режисер фільму «Поводир», розповів історію однієї мешканки Маріуполя Донецької області. За словами режисера, спочатку українську кінострічку «Поводир або Квіти теж мають очі» керівництво маріупольського кінотеатру відмовилося показувати. Мовляв, хто ж його знає, яка влада прийде до міста завтра. Однак, на вимогу громадськості, кіно все ж показали.

"Реакція глядачів мене приємно вразила. А найбільше вразив відгук однієї жінки. Вона підійшла до мене після показу і подякувала за соняшники у кадрі", - розповів Олег Санін зі сльозами на очах.

"Мені коханий казав, що пішов у військо добровольцем, підвозити воду українським бійцям. Насправді ж воював... А я не знала…", - почала розповідь молода жінка. "Якось увечері, коли син не міг довго заснути, зателефонувала коханому і попросила його розповісти малому казку. Тільки передала телефон дитині, як малий влігся, а незабаром і заснув. Після цього телефон коханого більше не відповідав. А згодом його зранене тіло знайшли у соняхах. Їхню бригаду розбили окупанти… А він із важкими пораненнями в живіт та ноги лежав у соняхах, стікав кров’ю і розказував казку синові…"

Комментариев нет:

Отправить комментарий