О Сайте

Приветствую Вас, Гость! Надеюсь, Вы станете постоянным читателем нашего сайта.

Так получилось, что в интернете нет ни одного сайта, рассказывающего про Донбасс (ресурсы "мэйд ин раша", разумеется не в счет). Эту парадоксальную и вредную ситуацию и взялся исправить коллектив авторов "Донеччины".

Несмотря на заголовок, мы будем рассказывать не только о Донецкой области, но также и о Луганщине. Хотя области эти разные, объединяет их не только случившаяся в 2014 году беда, но и общая история, а также искусственное, давно потерявшее актуальность название "Донбасс".

До сих пор эта часть Украины остается малоизвестной, часто даже абсолютно неизвестной для жителей остальных ее областей. Более того, даже не все проживающие тут знают историю родного края, не подозревают об удивительных уголках Донеччины и Луганщины, об интересных фактах и выдающихся  личностях, родившихся и выросших здесь.

Незнание истории и отсутствие активного интереса к тому, что нас окружает - общая проблема для всей Украины, которая и привела к таким плачевным последствиям.

Я - виртуальный гид по Украине - хочу пригласить Вас попутешествовать, не вставая из-за компьютера, по terra incognita, по удивительной, щедрой и доброй Донеччине, по таинственному Донбассу, о котором СМИ пишут всё что угодно, кроме правды.

А чтобы прогулка эта была наиболее комфортной, ознакомьтесь с рекомендациями админа.

Ще кілька слів для мого Співвітчизника.Не секрет, що зараз йде інформаційна війна. Але чому багато хто вірить в кремлівські байки про Донецьк та Донбас?

Старий як світ принцип "розділяй та володарюй", відомий кожній освідченій людині, треба в першу чергу пригадувати, коли читаєте черговий брудний вброс про Донеччину та Луганщину. Сіяти ненависть - це єдине, що вміє сусідня держава.

Тож вирішуйте, чи ви - розумна людина і патріот України, віддано любите і сприймаєте її як ціле і неподільне, чи ви - маріонетка, слабка жертва кремлівських пропагандистів, яку використовують для руйнування нашої країни.

Цей сайт - спроба донести правду про Донеччину, розповісти про її історію та сучасність, культуру, науку, людей, природу, цікаві факти про маловідомий українцям край. Нажаль, все, що стосується донецької землі, або замовчується, або перекручується і спотворюється. Відомо - де брехня, там і маніпулювання. От щоб не стати тією маріонеткою, треба знайомитися з правдою, в чому беруться допомогти автори сайта.

Маленьке щеплення проти зомбування для українців:

  • Донеччина не є і ніколи не була проросійською
  • на Донеччині нема мовної проблеми, нема "ненависті до всього українського", а також до мешканців західної України. Історично це український регіон, де досить розвинена саме українська культура
  • те, що на Донеччині проживає багато росіян - міф. Це багатонаціональна область, де росіяни - лише одна з числених меншин, переважна більшість мешканців Донеччини (близько 75%) - українці
  • донеччани завжди байдуже або погано ставилися до СРСР і прийняли активну участь в подіях, що привели до його розвалу

Стосовно сьогоденних подій. Щоб не стати маріонеткою, запам'ятайте кілька фактів:

  • донбасівці підтримали Майдан. Також були місцеві Евромайдани в Донецьку та Луганську
  • донеччани масово виходили на проукраїнські мітенги, сподіваючись зупинити війну
  • зрозуміло, що донеччани ігнорували "референдум" в травні і псевдовибори в листопаді
  • донбассівців дуже багато серед учасників так званої АТО, а по факту воюючих за Україну проти Росії
  • донеччани активно допомогали арміі грошима, та навить продовжують це робити зараз, незважаючи на економічну блокаду, хоча, зрозуміло, вже в менших розмірах.

Це лише маленька частина фактів про справжній Донецьк.

Але війна йде не тільки на Донеччині, а й на Луганщині, що разом утворюють так званий Донбас. Тому на сайті будуть статті й про Луганську область, також невідому більшості українців.

Тож, "Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі".


Комментариев нет:

Отправить комментарий